Gdzie poszedł przewodnik rządu argentyńskiego po Bitcoin i Ethereum?

Zaledwie dzień po tym, jak Cryptonews.com przyniosło wam wiadomość o wydaniu przez argentyński rząd nieco zaskakującego przewodnika po kupnie, handlu i przechowywaniu bitcoinów (BTC), eteru (ETH) i innych głównych altcoinów, wydaje się, że Buenos Aires miało wątpliwości – i najwyraźniej wyciągnęło swój przewodnik z sieci.

Chociaż adres URL przewodnika – o nazwie „What are Cryptocurrencies?“ jest nadal na żywo, po link nie przynosi już do strony, która kiedyś sugerowała, że krypto był sposób na „oszczędzanie pieniędzy“, i przedstawić „localbitcoins.com“ jako platformę do dokonywania zakupów Bitcoin Billionaire i altcoin.

Zamiast tego, strona jest wymieniona jako posiadająca 500 błędów – kod HTTP na wypadek, gdyby serwer wykrył, że coś jest nie tak, ale nie może określić dokładnej natury problemu.

Teraz, zamiast top argentyńskie Ministerstwo Sprawiedliwości i Praw Człowieka skompilowane wskazówki dotyczące bezpieczeństwa portfela i unikania fałszywie wyglądających aplikacji kryptograficznych handlu, wszystko, co pozostaje to wiadomość:

„Ta strona lub strona nie jest dostępna. Proszę sprawdzić adres lub spróbować ponownie później.“

Gdzie był przewodnik rządu argentyńskiego po Bitcoin i Ethereum Go? 102
Handel Bitcoin i altcoinami w Argentynie gwałtownie wzrósł w tym roku, a wielu obywateli chce zabezpieczyć swoje oszczędności i aktywa przed spiralą inflacji.

Rząd jak dotąd nie udowodnił jednak, że jest antykryptoński i nie podjął jeszcze żadnych kroków w celu zamknięcia transakcji typu peer-to-peer lub zaostrzenia regulacji dotyczących giełd kryptograficznych – zamiast tego nałożył 15 % stawkę podatku na transakcje kryptograficzne.

Cryptonews.com skontaktował się z ministerstwem w celu uzyskania komentarza i zaktualizuje ten artykuł, jeśli i kiedy otrzyma odpowiedź.
____

Dowiedz się więcej:
Bitcoin to nie tylko Brama Dolarowa w Argentynie
Hackers Attack Telecom Argentina, popyt 7,5 mln USD w Monero
Argentyna, Wenezuela Poszukiwanie kryptońskiego rozwiązania dla rozpaczy ekonomicznej
Argentyńskie Prowincje Mull Stablecoin napędzane finansowo