Ex Bitcoin Bear & Shark Tank Host Kevin O’Leary Gotowy do przydzielenia 5% portfela

W BRIEFIE

  • Kevin O’Leary, miliarder i gospodarz Shark Tank, zmienił zdanie na Bitcoin.
  • Wcześniej nazywając krypto walutę „bezwartościową“, O’Leary mówi teraz, że jest otwarty na inwestowanie 5% swojego portfela w Bitcoin.
  • O’Leary zaprezentował swoje pro-Bitcoinowskie stanowisko w sprawie podcastu Anthony’ego Pompliano.

Wielu zna Kevina O’Leary’ego z powodu jego pozornie sprytnych praktyk biznesowych i ostrego osądu, co jest powodem, dla którego wielu chciało przekształcić naysayera w wierzącego w Bitcoina.

Przez lata O’Leary, miliarder biznesmen i słynna osobowość telewizyjna, mówił negatywnie o Bitcoinie i jego miejscu jako sklepie i przekazie wartości.

Ale ostatnio, po rozmowie ze współzałożycielem Morgan Creek Digital Assets, Anthonym ‚Pomp‘ Pompliano, O’Leary wydaje się, że zmienił zdanie.

Podcast, który zmienił wszystko

Kevin O’Leary powiedział kiedyś CNBC, że uważał Bitcoin’a za bezwartościowego. Ale stoliki odwróciły się dzięki strumieniowi inwestycji instytucjonalnych i możliwości uczenia się od czołowych ekspertów.

Podczas rozmowy z Pompliano na jego podcaście, O’Leary podkreślił, że główny problem Bitcoin Lifestyle nie ma nic wspólnego z jego podstaw, ale raczej jego obecny status regulacyjny z SEC. Wyraził zaniepokojenie, jak organy regulacyjne zdecydują się traktować Bitcoina w przyszłości.

Zapytany o Bitcoina, O’Leary stwierdził:

„Kiedy będę mógł uregulować tę sprawę tak, że będę mógł włożyć w nią miliony dolarów i wiedzieć, że nie jestem po niczyjej stronie.“

„Niczego nie naruszam… i byłoby to stabilne,“ kontynuował. Ostrze Rekin Tank dalej mówił:

„Gdyby tak było, gdybyśmy jutro rano obudzili się i SEC powiedziała, że można utworzyć ETF z Bitcoin i uważamy, że Bitcoin jest legalny, wiesz, system płatności i przechowywanie bogactwa, nie tylko poszłoby w górę, ale miałbyś wielu ludzi jak ja inwestujących w to.“

A Bitcoin Change of Heart

Kevin O’Leary nie jest jedynym głównym i wpływowym inwestorem, który zmienił swoją melodię na Bitcoin. Wielu z nich pojawiło się w tym roku jako zwolennicy Bitcoinów, przede wszystkim jeden z nowych kochanków społeczności kryptońskiej, Michael Saylor.

Chociaż nadal nieco sceptyczny, pan O’Leary wyjaśnił Pompowi, że w końcu jest gotów przeznaczyć część swojego kapitału:

„Dobrze, dam mu 5% wagi, żebyś wiedział, że nie chcę, żeby znacząca część mojego portfela miała taką zmienność.“

O’Leary woli inwestować w ETF, gdzie podobno wiele z jego inwestycji leży.